Records Socials femenins

Aquesta secció conté els millors temps aconseguits pels nedadors del Manyanet Club Natació per a cada prova i edat. Les marques estan convertides a piscina de 25 metres, cronometratge manual.

  • Veure els rècords socials masculins
  • Femenins
    8
    anys
    9
    anys
    10
    anys
    11
    anys
    12
    anys
    13
    anys
    14
    anys
    15
    anys
    16
    anys
    Abs.
    25 mts lliures
    Laia
    Campà
    0.18.91
    Carla
    Campo
    0.20.03
    Virgínia
    Lafuente
    0.20.59
    50 mts lliures
    Laia
    Campà
    0.38.54
    Laia
    Campà
    0.34.32
    Laia
    Campà
    0.32.88
    Paula
    Burgués
    0.30.55
    Paula
    Burgués
    0.31.87
    Judith
    Guitart
    0.30.66
    Cristina
    Franquet
    0.31.28
    Miriam
    Casanova
    0.30.65
    Cristina
    Franquet
    0.31.38
    Miriam
    Casanova
    0.30.91
    100 mts lliures
    Laia
    Campà
    1.24.77
    Laia
    Campà
    1.15.37
    Laia
    Campà
    1.12.44
    Laia
    Campà
    1.07.44
    Paula
    Burgués
    1.05.76
    Paula
    Burgués
    1.04.48
    Judith
    Guitart
    1.07.73
    Cristina
    Franquet
    1.06.71
    Virginia
    Lafuente
    1.09.14
    Anna
    Ortega
    1.07.60
    200 mts lliures
    Laia
    Campà
    2.54.43
    Laia
    Campà
    2.36.31
    Laia
    Campà
    2.27.31
    Paula
    Burgués
    2.19.39
    Paula
    Burgués
    2.19.32
    Judith
    Guitart
    2.25.17
    Cristina
    Franquet
    2.22.98
    Cristina
    Franquet
    2.33.49
    Míriam
    Casanova
    2.31.97
    400 mts lliures
    Laia
    Campà
    5.23.08
    Laia
    Campà
    4.57.51
    Paula
    Burgués
    4.51.52
    Paula
    Burgués
    4.48.70
    Judith
    Guitart
    5.04.13
    Cristina
    Franquet
    5.05.23
    Cristina
    Franquet
    5.07.81
    Anna
    Ortega
    5.18.10
    800 mts lliures
    Bàrbara
    Ramírez
    11.55.29
    Beatriz
    González
    10.52.78
    Paula
    Burgués
    10.01.90
    Beatriz
    González
    9.43.61
    Judith
    Guitart
    10.13.43
    Cristina
    Franquet
    10.25.28
    Cristina
    Franquet
    10.45.05
    Anna
    Ortega
    11.08.40
    1500 mts lliures
    Anna
    Ortega
    26.45.50
    Mònica
    Farguell
    23.32.48
    Anna
    Ortega
    22.46.00
    Anna
    Ortega
    22.11.50
    25 mts esquena
    Carla
    Campo
    0.21.82
    50 mts esquena
    Sara
    De Vicente
    0.45.41
    Laia
    Campà
    0.39.93
    Laia
    Campà
    0.39.06
    Paula
    Burgués
    0.37.58
    Bàrbara
    Ramírez
    0.36.46
    Paula
    Burgués
    0.36.55
    Gemma
    Campos
    0.36.73
    100 mts esquena
    Laia
    Campà
    1.24.60
    Bàrbara
    Ramírez
    1.19.18
    Bàrbara
    Ramírez
    1.17.04
    Bàrbara
    Ramírez
    1.15.39
    Paula
    Burgués
    1.14.94
    Gemma
    Campos
    1.17.48
    Laura
    Gómez
    1.19.23
    Laura
    Gómez
    1.18.89
    Anna
    Ortega
    1.15.00
    200 mts esquena
    Carla
    Campo
    3.17.89
    Carlota
    Mach
    3.07.94
    Paula
    Burgués
    2.41.71
    Bàrbara
    Ramírez
    2.39.36
    Bàrbara
    Ramírez
    2.37.57
    Judith
    Guitart
    2.41.98
    Anna
    Ortega
    2.48.70
    Laura
    Gómez
    2.50.25
    Anna
    Ortega
    2.43.00
    25 mts braça
    Laia
    Campà
    0.23.36
    50 mts braça
    Laia
    Campà
    0.48.99
    Laia
    Campà
    0.43.41
    Laia
    Campà
    0.40.33
    Laia
    Campà
    0.38.65
    Mariona
    Campà
    0.38.65
    Beatriz
    González
    0.38.85
    Judith
    García
    0.42.07
    Virgínia
    Lafuente
    0.40.65
    Virgínia
    Lafuente
    0.39.16
    Virgínia
    Lafuente
    0.39.06
    100 mts braça
    Laia
    Campà
    1.34.66
    Laia
    Campà
    1.29.50
    Laia
    Campà
    1.24.52
    Mariona
    Campà
    1.20.94
    Beatriz
    González
    1.22.76
    Mònica
    Farguell
    1.21.37
    Mònica
    Farguell
    1.23.08
    Virgínia
    Lafuente
    1.21.78
    Virgínia
    Lafuente
    1.21.92
    200 mts braça
    Laia
    Campà
    3.20.18
    Beatriz
    González
    3.06.79
    Beatriz
    González
    2.55.70
    Beatriz
    González
    2.53.20
    Mònica
    Farguell
    2.58.66
    Mònica
    Farguell 2.59.38
    Virginia
    Lafuente
    2.59.37
    Virginia
    Lafuente
    2.56.31
    25 mts papallona
    Laia
    Duró
    0.20.65
    50 mts papallona
    Sara
    De Vicente
    0.46.15
    Laia
    Campà
    0.40.19
    Laia
    Campà
    0.38.44
    Bàrbara
    Ramírez
    0.33.56
    Bàrbara
    Ramírez
    0.34.14
    Paula
    Burgués
    0.32.92
    Bàrbara
    Ramírez
    0.33.94
    Míriam
    Calvó
    0.36.51
    Virgínia
    Lafuente
    0.36.51
    100 mts papallona
    Carla
    Campo
    1.28.16
    Carla
    Campo
    1.22.44
    Bàrbara
    Ramírez
    1.18.32
    Bàrbara
    Ramírez
    1.14.28
    Bàrbara
    Ramírez
    1.11.96
    Bàrbara
    Ramírez
    1.13.19
    Cristina
    Franquet
    1.17.57
    Cristina
    Franquet
    1.15.67
    Anna
    Ortega
    1.13.00
    200 mts papallona
    Bàrbara
    Ramírez
    3.03.96
    Bàrbara
    Ramírez
    2.36.40
    Bàrbara
    Ramírez
    2.35.95
    Bàrbara
    Ramírez
    2.42.75
    Raquel
    Sánchez
    2.53.01
    Sarah
    Neidell
    2.49.61
    100 mts estils
    Laia
    Campà
    1.30.76
    Laia
    Campà
    1.28.65
    Laia
    Campà
    1.22.55
    Bàrbara
    Ramírez
    1.19.24
    Mariona
    Campà
    1.17.38
    Bàrbara
    Ramírez
    1.15.70
    Bàrbara
    Ramírez
    1.18.73
    Virgínia
    Lafuente
    1.19.08
    200 mts estils
    Carla
    Campo
    3.25.32
    Laia
    Campà
    2.58.32
    Bàrbara
    Ramírez
    2.45.64
    Paula
    Burgués
    2.39.99
    Paula
    Burgués
    2.34.49
    Miriam
    Calvó
    2.46.76
    Miriam
    Calvó
    2.51.36
    Laura
    Gómez
    3.00.98
    Virgínia
    Lafuente
    2.43.79
    400 mts estils
    Sara
    De Vicente
    5.57.00
    Bàrbara
    Ramírez
    5.28.62
    Paula
    Burgués
    5.25.49
    Bàrbara
    Ramírez
    5.50.72
    Raquel
    Sánchez
    5.48.60
    Raquel
    Comta
    6.54.40
    Anna
    Ortega
    6.05.10
    4 X 25 mts lliures
    4 X 50 mts lliures
    L.Duró/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    3.02.62
    L.Duró
    E.Gràcia
    N.Ponsà
    L.Campà
    2.36.48
    E.Gràcia
    L.Duró
    N.Ponsà
    L.Campà
    2.23.65
    E.Gràcia/T.
    Casanovas
    N.Ponsà
    L.Campà
    2.19.62
    E.Gràcia/T.
    Casanovas
    M.Gallart
    L.Campà
    2.20.95
    J.García
    R.Calvó
    X.Manzano
    G.Campos
    2.22.89
    M.Campà
    V.Lafuente
    A.Llorca
    C.Mach
    2.20.25
    4 X 100 mts lliures
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    L.García
    5.01.49
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    M.Gené
    4.43.33
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    J.Guitart
    4.43.53
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    J.Guitart
    4.35.09
    Sense
    noms


    4.57.50
    Sense
    noms


    4.59.03
    Sense
    noms


    4.48.50
    4 X 200 mts lliures
    Sense
    noms


    13.07.53
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    J.Guitart
    9.33.83
    Sense
    noms


    11.26.45
    Sense
    noms


    11.17.62
    Sense
    noms


    10.59.19
    4 X 25 mts esquena
    B.González
    L.García
    E.Buscà/S.
    De Vicente
    1.56.84
    4 X 50 mts esquena
    A.Diéguez
    X.Manzano
    N.Marrades
    J.García
    3.51.17
    P.Burgués
    B.Glez/S.
    De Vicente
    L.García
    3.13.84
    P.Burgués
    B.Glez/S.
    De Vicente
    L.García
    3.07.55
    N.Ponsá/T.
    Casanovas
    E.Gracia
    L.Campà
    2.51.88
    L.Campà/T.
    Casanovas
    E.Gracia
    M.Gallart
    2.44.53
    4 X 100 mts esquena
    P.Burgués
    B.Glez/ S.
    De Vicente
    L.García
    5.50.31
    4 X 25 mts braça
    L.Campà
    E.Gràcia
    L.Duró/T.
    Casanovas
    1.53.38
    4 X 50 mts braça
    L.Duró/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    3.13.88
    N.Ponsà/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    3.03.98
    N.Ponsà/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    2.57.81
    L.Campà/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    M.Gallart
    2.57.92
    4 X 100 mts braça
    P.Burgués
    B.Glez/ S.
    De Vicente
    J.Guitart
    6.50.34
    P.Burgués
    B.Glez/ S.
    De Vicente
    M.Gené
    6.26.70
    4 X 25 mts papallona
    4 X 50 mts papallona
    L.Campà
    E.Gràcia
    L.Duró/T.
    Casanovas
    3.24.92
    L.Campà
    E.Gràcia
    N.Ponsà
    L.Duró
    2.59.41
    E.Gràcia
    L.Duró
    N.Ponsà
    L.Campà
    2.48.24
    E.Gràcia
    N.Ponsà/T.
    Casanovas
    L.Campà
    2.37.62
    4 X 100 mts papallona
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    L.García
    5.46.29
    4 X 50 mts estils
    L.Duró/T.
    Casanovas
    L.Campà
    E.Gràcia
    3.26.14
    L.Duró/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    2.57.54
    E.Gràcia
    L.Campà
    L.Duró/T
    Casanovas
    2.43.25
    N.Ponsà/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    L.Campà
    2.33.37
    L.Campà/T.
    Casanovas
    E.Gràcia
    M.Gallart
    2.35.71
    4 X 100 mts estils
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    M.Gené
    5:19.34
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    J.Guitart
    5.17.52
    B.Glez/S.
    De Vicente
    P.Burgués
    J.Guitart
    5.07.19

    * Els títols "Sense noms" és perquè en el seu moment no es va indicar qui va nedar els relleus.


         Compartir
    Versió per a imprimir
    Envíar a un amic

    Anterior
    Rècords socials
    Inici Següent
    Resenya històrica